Презентуем вам наше мобильное приложение!

Маяк Асcистент

Ваш личный, мобильный помощник, который:
- сообщит важные новости и полезную информацию,
- предупредит о сбоях в работе приемных шлюзов и нюансах при сдаче отчетности,
- вовремя подскажет о сроке окончания лицензии и сертификатов. При необходимости выпишет счет.
Теперь все это в вашем мобильном телефоне. Вы будете всегда оперативно получать уведомления. Маяк Ассистент всегда под рукой.

Завантажити з Google Play Завантажити з App Store

Увага! Акція! Антивірус Avast!
Захист Вашого комп`ютера за 319 грн/рік *

* Ціна вказана для 1 ПК, у вартість входять послуги з встановлення

Приватні підприємці при заповненні декларацій платників єдиного податку третьої групи допускають помилки, які можуть привести до донарахування податкового зобов’язання та застосування штрафних санкцій під час проведення камеральних перевірок контролюючими органами.

Так, поширеною помилкою є подання декларацій, в яких невірно зазначається звітний податковий період, за який подається податкова декларація.

Наприклад, якщо фізична особа - підприємець платник єдиного податку третьої групи (ставка 5%) подає декларацію за місяць, а не за квартал, як це визначено п. 294.1 ПКУ, то така декларація не вважається поданою, оскільки не відповідає звітному періоду.

Слід зазначити, що податкова декларація складається наростаючим підсумком з урахуванням норм п. 296.5 і п. 296.6 ПКУ (п. 296.7 ПКУ).

Якщо при поданні наступної декларації платник єдиного податку в рядку «13» розділу VI Декларації визначає суму єдиного податку нарахованого за попередній звітний період (визначеної в декларації за місяць), це призводить до заниження суми податкового зобов’язання по єдиному податку, оскільки попередня декларація не вважається поданою.

В зв’язку з чим, під час проведення камеральної перевірки декларації контролюючим органом буде встановлено порушення п. 293.3 та п. 296.7 ПКУ, донараховано податкове зобов’язання та застосовано штрафні санкції.

З метою уникнення випадків неврахування контролюючим органом податкової звітності, слід уважно перевіряти правильність заповнення всіх обов’язкових реквізитів декларації.

Київські податківці розповіли, які Довідники пільг використовуються при заповненні Звіту про суми податкових пільг.

ДФС у Київській області звертає увагу платників податків, що суми податків і зборів, які не сплачено суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, повинні обліковуватись таким платником податків.

Постановою №1233 затверджено Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг та Звіт про суми податкових пільг.

Вказаний Порядок визначає, що Звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, Звіт не подається.

Звіт заповнюється відповідно до вимог п. 4 Порядку, зокрема, у графах «Код пільги згідно з довідником пільг» та «Найменування податкової пільги» Звіту зазначаються код та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг відповідно до Довідника пільг, форма та порядок ведення якого затверджуються Державною податковою службою.

Суб’єкт господарювання подає Звіт до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації. У Звіті зазначається код та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг відповідно до Довідника податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довідника інших податкових пільг, затверджених ДФСУ.

При поданні Звіту про суми податкових пільг:

- за 12 календарних місяців минулого року використовуються Довідники пільг станом на 1 січня поточного року;

- за три календарних місяці поточного року – Довідники пільг станом на 1 квітня поточного року;

- за шість календарних місяців поточного року – Довідники пільг станом на 1 липня поточного року;

- за дев’ять календарних місяців поточного року – Довідники пільг станом на 1 жовтня поточного року.

Податківці роз’яснили, як розрахувати суму оплати праці за час відрядження
Згідно зі ст. 121 КЗпП робота працівника, направленого у відрядження, оплачується відповідно до умов трудового або колективного договору. При цьому розмір такої оплати не може бути нижчим від середньої заробітної плати.

Отже, щоб розрахувати суму, яку належить виплатити співробітнику за час відрядження, необхідно розрахувати і порівняти дві величини:

1) середньоденну зарплату;

2) денну заробітну плату, розраховану виходячи з тарифної ставки (окладу) працівника, за місяць, у якому він перебував у відрядженні.

З цих величин необхідно вибрати більшу і на її підставі розрахувати суму оплати часу відрядження. При цьому оплачуються всі робочі дні тижня за графіком, установленим за місцем роботи, з якого відряджено особу.

Розглянемо, як розрахувати кожну з таких величин.


Продолжение…

Якщо після отримання попередньої оплати та складання і реєстрації в ЄРПН податкової накладної відбувається одночасна зміна номенклатури, кількості і ціни товарів/послуг, то у розрахунку коригування до такої податкової накладної у першому рядку зі знаком «-» зазначаються показники щодо товарів/послуг, номенклатура, кількість і ціна яких змінюється, зокрема:

- у графі 1 — номер за порядком рядка податкової накладної, що коригується;
- у графі 7 — кількість (об’єм, обсяг) товарів/послуг, номенклатура, кількість і ціна яких змінюється, зі знаком «-»; графи 9 та 10 не заповнюються;
- у графах 3, 4.1 - 4.3, 5, 6, 8, 11, 12 зазначаються (незмінними) показники з відповідних граф рядка податкової накладної, що коригується;
- у графі 13 вказується обсяг постачання (без ПДВ) зі знаком «-».

У другому рядку такого розрахунку коригування зазначаються усі правильні (змінені) дані по товарах/послугах, ціна та кількість яких змінюється. При цьому, у графі 1 такого розрахунку коригування такому рядку присвоюється новий черговий порядковий номер рядка, якого не було в податковій накладній, що коригується.

Наприклад

У податковій накладній було 3 рядки з різним видом (номенклатурою) товару і змінилися ціна та кількість товару, зазначеного у другому рядку податкової накладної. В такому разі в розрахунку коригування до такої податкової накладної:

- у першому рядку у графі 1 зазначається номер рядка «2» податкової накладної, що коригується, і зі знаком «-» вказуються показники щодо такого товару;
- у другому рядку у графі 1 вказується «4» і зазначаються правильні показники по товару, ціна та кількість якого коригується.
У графі 2 розрахунку коригування до податкової накладної в обох рядках, які заповнюються у зв’язку із одночасною зміною номенклатури, ціни та кількості товарів/послуг, зазначається причина коригування — «зміна номенклатури».

ДФС нагадує громадянам задекларувати доходи до 2 травня
Обов’язкове подання декларації для громадян, які отримували у 2017 році:
- іноземні доходи;
- доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інші);
- благодійну допомогу;
- доходи від надання майна в оренду фізичним особам;
- доходи від операцій з продажу (обміну) нерухомого майна;
- доходи у вигляді спадщини та подарунків;
- доходи від операцій з продажу (обміну) рухомого майна;
- інші доходи, з яких протягом 2017 року податок не утримувався.

Декларацію слід подати не пізніше 02 травня 2018 року.

Декларацію можна подати он-лайн, використовуючи сервіс Електронний кабінет (cabinet.sfs.gov.ua)
з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи.
Відправити її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного терміну подання.

Отримати електронний цифровий підпис можна у будь-якому офісі Техноцентр Маяк
Детальніше http://www.zvit.net/programms/ecp або за телефонами лінії консультацій

теги:

medocОновлення програми МЕДОК

Для версії Медка 222 Скачати 1,15 Mб

Інструкція з встановлення оновлення МЕДОК


Продолжение…

medocОновлення програми МЕДОК

Для версії Медка 221 Скачати 15,7 Mб

Інструкція з встановлення оновлення МЕДОК


Продолжение…

ДФСУ у листі від 26.03.2018 р. №1229/6/99-99-15-03-02-15/ІПК наголошує, що у разі, якщо після отримання попередньої оплати та складання і реєстрації в ЄРПН податкової накладної відбувається одночасна зміна і кількості, і ціни товарів/послуг, то у розрахунку коригування до такої податкової накладної у першому рядку зі знаком «–» зазначаються показники щодо товарів/послуг, кількість і ціна яких змінюються. При цьому у графі 1 “№з/п рядка податкової накладної, що коригується” розділу Б табличної частини такого РК в обов’язковому порядку вказується номер за порядком рядка ПН, що коригується.

У другому рядку такого розрахунку коригування зазначаються всі правильні (змінені) дані щодо товарів/послуг, ціна та кількість яких змінюються. При цьому у графі 1 такого розрахунку коригування такому рядку присвоюється новий черговий порядковий номер рядка, якого не було в податковій накладній, що коригується.

Наприклад, у податковій накладній було три рядки з різним видом (номенклатурою) товару і змінилися ціна та кількість товару, зазначеного у другому рядку податкової накладної. У такому разі в РК до такої ПН:

у першому рядку у графі 1 зазначається номер рядка «2» податкової накладної, що коригується, і зі знаком «–» вказуються показники щодо такого товару;
у другому рядку у графі 1 вказується «4» і зазначаються правильні показники щодо товару, ціна та кількість якого коригується.
У графі 2 розрахунку коригування до податкової накладної в обох рядках, які заповнюються у зв’язку із зміною ціни та кількості товарів/послуг, зазначається причина коригування — «зміна номенклатури».

Техноцентр Маяк запрошує
26 квітня (четвер) 2018 року
10.00-13.00

взяти участь у семінарі на тему:Податки та бухгалтерський облік суб’єктів господарювання

На семінарі буде проводитися розіграш призів від Техноцентр Маяк!

Лектори:
Бухгалтер-експерт ТОВ “Тер Аудит”, голова Тернопільського представництва МГО РНБА, к.е.н. – Іванечко П.М.
Бухгалтер-експерт ТОВ “Тер Аудит”, к.е.н. – Іванечко Ю.М.
Адвокат, партнер ТОВ “Такс Груп Консалтинг” фахівець з податкових суперечок - Мартинюк Т. Б.
Керівник Тернопільської філії ТОВ “Техноцентр Маяк”, сертифікований спеціаліст з M.E.Doc - Піддубняк А.Ю.
Провідний спеціаліст ТОВ “Техноцентр Маяк” з розробки та тестування 1С:Підприємство - Обаль Н.А.

У програмі:
1. Новий порядок реєстрації та блокування ПДВ накладних:
- критерії блокування ПДВ накладних;
- як розблокувати податкову накладну?
- податкова накладна не розблокована – подальші дії!
2. Філії та представництва: особливості організації, обліку та оподаткування:
- створення та діяльність;
- облік українських та закордонних філій та представництв;
- особливості оподаткування.
3. Оплата праці на підприємстві – документальне забезпечення:
- особливості документального забезпечення обліку робочого часу;
- нарахування заробітної плати: оклад, доплата, премія;
- виплата заробітної плати: терміни мають значення.

Відповіді на запитання

Додатково про:
1. Актуальна інформація щодо використання ПЗ M.E.Doc.
2. Останні зміни та можливості в 1С:Підприємство 8. Зручні обробки в програмі 1С:Підприємство 8.
3. Мобільний додаток Маяк Асистент.

Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, ГУ ДФС у Тернопільській області (актовий зал).
Час: 10.00-13.00 (реєстрація з 9.30)

Семінар безкоштовний! Попередня реєстрація обов’язкова!
Щоб взяти участь у семінарі, заповніть форму-анкету
Для проходження реєстрації на семінарі потрібно сказати Ваше ім’я або назву підприємства (роздрукована анкета НЕ потрібна).

З повагою, Техноцентр Маяк
м.Тернопіль, вул. Крушельницької, б. 18, оф. 206
0352 40 70 70 (callback з моб.)
www.zvit.net

Техноцентр Маяк запрошує
26 квітня (четвер) 2018 року
10.00-13.00

взяти участь у семінарі на тему:Блокування податкових накладних та інші актуальні питання 2018

На семінарі буде проводитися розіграш призів від ТОВ “Техноцентр Маяк”!

Лектори:
Cертифікований аудитор - Кориневський С.М.
Керівник Волинської філії ТОВ “Техноцентр Маяк”, сертифікований спеціаліст з M.E.Doc - Павленко О.А.
Провідний спеціаліст ТОВ “Техноцентр Маяк” з розробки та тестування 1С:Підприємство - Киричук Д.С.

У програмі:
1. Блокування податкових накладних:
- зміни та нові вимоги;
- критерії ризиковості платника податку;
- критерії ризиковості здійснення операцій;
- позитивна податкова історія платника податку;
- дії платника при блокуванні податкових накладних;
- оскарження в адміністративному та судовому порядку.
2. Особливості справляння податку на прибуток за І квартал 2018 року.
3. Актуальні питання щодо сплати податку з доходів фізичних осіб та інших податків та зборів.
4. Нововведення щодо сплати єдиного соціального внеску у 2018 році.
5. Помилки при здійсненні готівкових операцій.

Додатково про:
1. Актуальна інформація щодо використання ПЗ M.E.Doc.
2. Останні зміни та можливості в 1С:Підприємство 8. Зручні обробки в програмі 1С:Підприємство 8.
3. Мобільний додаток Маяк Асистент.

Відповіді на запитання

Місце проведення: м. Луцьк, пр. Волі, б. 51, приміщення КОЛЕДЖУ ТЕХНОЛОГІЙ, БІЗНЕСУ ТА ПРАВА (актовий зал, 2й поверх)
Час: 10.00-13.00 (реєстрація з 9.30)

Семінар безкоштовний! Попередня реєстрація обов’язкова!
Щоб взяти участь у семінарі, заповніть
форму-анкету
Для проходження реєстрації на семінарі потрібно сказати Ваше ім’я або назву підприємства (роздрукована анкета НЕ потрібна).
Будемо вдячні, якщо Ви вкажете в формі-анкеті питання, які Вас цікавлять (по темі семінару).

 Страница 1 из 116  1  2  3  4  5  6  7 » ...  Последняя » 
Днепр (056)766-04-04 (Callback з моб.)
Кривой Рог (056)400-47-47 (Callback з моб.)
Запорожье (061)221-04-40 (Callback з моб.)
Херсон (0552)41-84-40 (Callback з моб.)
Николаев (0512)67-67-40 (Callback з моб.)
Тернопіль (0352)40-70-70 (Callback з моб.)
Львів(032)241-40-40 (Callback з моб.)
Луцьк (0332)78-40-40 (Callback з моб.)
Рівне (0362)46-00-40 (Callback з моб.)
Івано-Франківськ (0342)50-40-40 (Callback з моб.)
[email protected]


НАШИ ВАКАНСИИ


Подробнее...Як обрати конфігурацію 1С:Підприємство?
Як отримати електронний цифровий підпис?
Який антівірус вибрати?

Получить подарок...